OnePlus 3

OnePlus One modeli ile piyasaya giren ve “Amiral Gemi Batıran” ünvanını elde eden OnePlus Andorid akıllı telefonların yeni ürünü OnePlus 3 ile ilgili yeni sızıntı görüntüler paylaşıldı. Yeni sızıntı OnePlus 3 görüntüleri, genel olarak OnePlus 3 tasarımını yansıtıyor!

Sızıntı OnePlus 3 görüntüleri paylaşıldı!

OnePlus 3 Görüntüleri

Aktarılan bilgilere göre OnePlus 3 modeli, üretim süreci içerisinde. OnePlus 3 özellikleri olarak ise; 1080p Full HD çözünürlüğünde 5 inç ekran, dört çekirdeği 2,2 GHz hızına sabitlenmiş Snapdragon 820 işlemci ve GPU tarafında Adreno 530 grafik birimi olarak dile getiriliyor.

Bahsi geçen diğer bilgilere göre ise OnePlus 3, 4GB VE 6GB RAM sunan 2 farklı varyantasyon ile satışa sunulacak. Kamera tarafından ise OnePlus 3; 16MP çözünürlüğünde arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde ön kamera sunabilir.

Batarya konusunda ise söylenenler, OnePlus 3’ün 3,500mAh boyutunda bataryaya sahip olacağı yönünde şekilleniyor. Ek olarak Dash Charge ismi verilen bir hızlı şarj teknolojisinin de OnePlus 3 bünyesinde yer alacağı aktarılıyor.

OnePlus 3

Tüm bunlarla beraber OnePlus 3 fiyatının ise, 300 Dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. Durum böyle olunca da OnePlus 3, Android cihazlar arasında önemli bir yere sahip olacak potansiyeli sunuyor.

Şu an için OnePlus 3 çıkış tarihi ile ilgili net detaylar aktarılmış değil. Eğer Galaxy Note 5’ten önce duyurulur ve her iki cihaz için de söylenenler doğru çıkarsa OnePlus 3, 6GB RAM taşıyan ilk akıllı telefon olacak gibi görünüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here