Yeni Nokia D1C Görüntüleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

Nokia'nın yeni akıllı telefon modeli Nokia D1C özellikleri ve Nokia D1C görüntüleri ortaya çıktı. İşte yeni Nokia D1C detayları!

Nokia D1C

Daha önce, benhcmark sonuçlarında ortaya çıkan yeni Nokia Android modelinin, bir akıllı telefon değil, bir tablet modeli olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdi de yeni Nokia D1C Android akıllı telefon modelinin, hem özellikleri hem de render görüntüleri paylaşıldı. Peki, Nokia D1C özellikleri ve Nokia D1C tasarımı nasıl olacak?

Nokia D1C özellikleri!

Nokia D1C özellikleri, sızdırılan ve D1C modeline ait olduğu iddia edilen AnTuTu sonuçları ile birlikte ortaya çıktı. Buna göre, yeni Nokia Android akıllı telefon modeli Nokia D1C özellikleri; 1920×1080 yani Full HD ekran, Snapdragon 430 mobil işlemci seti, grafik tarafında Adreno 505 GPU, 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor.

Nokia D1C kamera özellikleri tarafında ise, 13MP arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde ön kamera detayları görülüyor.

Android 7.0 Nougat ile birlikte kutudan çıkacağı düşünülen yeni Nokia D1C modelinin, ekran boyutu ile ilgili bir bilgi, ne yazık ki yer almıyor.

Nokia D1C özellikleri ile birlikte, Nokia D1C render çizimleri de paylaşıldı.

İşte Nokia D1C görüntüleri:

Nokia D1C

1
2
3
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

1 yorum

  1. nokia sienbian işletim sistemi ile tanındı geliştirmesi gerekir kendi işletim sistemini aplle iosla başladı ios1 2345 gibi devam etti nokia kendi işletim sistemini kurmalı aplle gibi bi fark yaratmalı