fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Yeni Nokia D1C Görüntüleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

Nokia D1C

Akıllı Telefon

Yeni Nokia D1C Görüntüleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

Nokia’nın yeni akıllı telefon modeli Nokia D1C özellikleri ve Nokia D1C görüntüleri ortaya çıktı. İşte yeni Nokia D1C detayları!

Daha önce, benhcmark sonuçlarında ortaya çıkan yeni Nokia Android modelinin, bir akıllı telefon değil, bir tablet modeli olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdi de yeni Nokia D1C Android akıllı telefon modelinin, hem özellikleri hem de render görüntüleri paylaşıldı. Peki, Nokia D1C özellikleri ve Nokia D1C tasarımı nasıl olacak?

Nokia D1C özellikleri nasıl olacak?

Nokia D1C özellikleri, sızdırılan ve D1C modeline ait olduğu iddia edilen AnTuTu sonuçları ile birlikte ortaya çıktı. Buna göre, yeni Nokia Android akıllı telefon modeli Nokia D1C özellikleri; 1920×1080 yani Full HD ekran, Snapdragon 430 mobil işlemci seti, grafik tarafında Adreno 505 GPU, 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor.

Nokia D1C

Nokia D1C kamera özellikleri tarafında ise, 13MP arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde ön kamera detayları görülüyor.

Android 7.0 Nougat ile birlikte kutudan çıkacağı düşünülen yeni Nokia D1C modelinin, ekran boyutu ile ilgili bir bilgi, ne yazık ki yer almıyor.

Nokia D1C özellikleri ile birlikte, Nokia D1C render çizimleri de paylaşıldı. Render çizimlerinden yola çıkarak söylemek gerekiyor ki söz konusu bu D1C olarak isimlendirilen model, tek arka kameraya sahip. 3.5mm kulaklık girişi cihazın üst yüzeyine yerleştirilmiş.

Ön tarafta ise ekranın aktına yerleştirilen sanal tuşlar kendini gösteriyor. Daha sonraki zamanlarda gelecek yeni bilgileri, akıllı telefon sızıntıları bölümümüzde aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlara bak

Yorumlara bak

  1. Anonim

    10 Aralık 2016 at 15:26

    nokia sienbian işletim sistemi ile tanındı geliştirmesi gerekir kendi işletim sistemini aplle iosla başladı ios1 2345 gibi devam etti nokia kendi işletim sistemini kurmalı aplle gibi bi fark yaratmalı

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık