Yeni Nokia Akıllı Telefon Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Nokia akıllı telefon modelleri için geri sayım başladı. Peki, yeni Nokia akıllı telefonlar ne zaman tanıtılacak? İşte detaylar!

Yeni Nokia Akıllı Telefon Ne Zaman

Geride bıraktığımız günlerde, Nokia ve Foxconn ortaklığındaki HMD tarafından izlenecek ürün stratejisi ile ilgili yol haritası aktarılmış ve böylelikle yeni Nokia akıllı telefon modellerinin piyasada yer olacağı kesinlik kazanmıştı. Şimdi de, yeni Nokia akıllı telefon modellerinin ne zaman duyurulacağına ilişkin bilgiler ortaya çıktı.

Yeni Nokia akıllı telefonların çıkış tarihi!

Elde edilen bilgilere göre, HMD Global tarafından Nokia markasını taşıyacak yeni akıllı telefon modelleri, 2017’nin ilk çeyreğinde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi-MWC 2017 kapsamında gün yüzüne çıkmış olacak.

Yeni Nokia Akıllı Telefon Ne Zaman

27 Şubat 2017 tarihinde düzenlenmesi planlanan MWC 2017’de ayrıca sahne alacak olan Nokia, yeni akıllı telefon modellerini de bu platformda duyurmaya hazırlanıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, şu an için Nokia’dan bir üst düzey bir de orta seviye akıllı telefon modelinin tanıtılacağı düşünülüyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.