Haber Tekno Sosyal Medya

Yeni Nintendo Konsolu Kartuşlu Olabilir!

Yeni Nintendo Konsolu

Haberler

Yeni Nintendo Konsolu Kartuşlu Olabilir!

Yeni Nintendo konsolu Nintendo NX ile ilgili kartuşlu oyun iddiaları güçleniyor. İşte yeni Nintendo konsolu NX ile ilgili yeni detaylar!

Oyun denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan olan Nintendo, yeni oyun konsolu Nintendo NX’i tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni Nintendo oyun konsolu Nintendo NX ile ilgili ise kartuşlu oyun kartı iddiaları güçleniyor.

Nintendo NX kartuşlu olabilir!

Amerikalı WSJ tarafından gelen yeni iddialara göre Nintendo’nun yeni oyun konsolu NX, kartuşlu oyunlar ile kullanılacak. Aslında yeni Nintendo konsolunun kartuşlu olacağı daha önce de iddialar gelmişti. Şimdi de WSJ tarafından aktarılan bu iddialar, ihtimalleri güçlendirmiş oldu.

Yeni Nintendo Konsolu

Kartuşlu oyunun ne faydası olacak?

Kısaca özetlemek gerekirse Nintendo NX’in kartuş kullanması; oyun yüklenme sürelerinin çok daha hızlı hale gelmesi, indirme boyutlarının azalması ve korsan kullanımının zor olması şeklinde yansıma yapacak.

Nintendo NX çıkış tarihi!

Son olarak belirtmek gerekirse Nintendo, yeni oyun konsolu Nintendo NX’i, Mars 2017’de düzenleyeceği etkinlik ile tüm dünyaya duyuracak. Kartuş kullanan bir oyun konsolu ise, eski oyun konsollarının günümüze dönmesi anlamına gelecek.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık