Yeni Motorola Moto M Görüntüleri Sızdırıldı!

Yeni Motorola Moto M kutusu ve görüntüleri ortaya çıktı. İşte yeni Motorola Moto M özellikleri ve Motorola Moto M görüntüleri!

Yeni Motorola Moto M

Motorolanın uzun süredir konuşulan modeli yeni Motorola Moto M sızıntıları devam ediyor. Son olarak da yeni Motorola Moto M kutusu ve tasarımı ile ilgili sızıntılarla birlikte, yeni Motorola Moto M özellikleri de ortaya çıkmış oldu.

Yeni Motorola Moto M özellikleri!

Ortaya çıkan sızıntı görüntülerden yola çıkarak belirtmek gerekirse yeni Motorola Moto M özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde ve 1920×1080-Full HD çözünürlüğünde ekran, dört çekirdekli ve 2.2GHz saat frekansına sahip MediaTek Helio P15 yonga seti, Mali-T860 grafik yongası, 4GB RAM, 32GB/64GB dahili depolama seçenekleri, 16MP arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde ön kamera olarak listeleniyor.

Android 6.0.1 işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan yeni Motorola Moto M modelinin, 8 Kasım 2016 tarihinde resmi olarak duyurulması bekleniyor.

İşte yeni Motorola Moto M görüntüleri:

Yeni Motorola Moto M

1
2
3
4
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.