Yeni Moto G5 Sızdırıldı!

Motorola markasının yeni akıllı telefon modeli Moto G5 sızdırıldı. İşte sızdırılan yeni Moto G5 modeli ile ilgili öne çıkan detaylar!

Moto

Motorola’nın yeni modeli Moto G5 ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sızıdırılan Moto G5 benchmark sonuçlarından sonra şimdi de Moto G5 sızıntı görselleri ortaya çıktı.

Moto G5 sızıntı görselleri!

Moto G5

Sızdırılan görsellerle birlikte belirtmek gerekirse beklenen Moto G5 özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

5-inç büyüklüğünde ve 1920x1080p – Full HD ekran

Snapdragon 430 mobil işlemci

Adreno 505 GPU

16GB dahili depolama alanı için 2GB RAM

32GB dahili depolama alanı için 3GB RAM

2800mAh batarya

12 MP çözünürlüğünde arka kamera

5 MP çözünürlüğünde ön kamera

Android 7.0 işletim sistemi sürümü

Moto G5

Ortaya çıkan görseller ve teknik özellik bilgileri göz önüne alındığında, Qualcomm’un orta seviye akıllı telefon modelleri için hazırladığı Snapdragon 430 dikkat çekiyor. Özellikle sunduğu performansın vaat ettiklerine nazaran geride kaldığı söylenen bu mobil işlemci modeline de 3GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı eşlik edecek gibi görünüyor.

Full HD yani 1920×1080 piksel çözünürlüğündeki 5-inç büyüklüğündeki ekrana, Adreno 505 grafik birimi canlılık katacak. Kamera tarafında ise 12MP çözünürlüğünde bir arka sensör ve 5MP çözünürlüğünde bir ön kamera sensörü tercih edilecek.

Yeni modelin tüm bu donanımlarının enerji kaynadığı ise 2800mAh büyüklüğündeki dahili bataryası olacak. Şu an için çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili net detaylar, ne yazık ki gün yüzüne çıkmış değil. Orta segmentte yer alacağı kesin olan bu model için, fiyat beklentileri makul düzeylerde seyrediyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here