Yeni Microsoft Surface Akıllı Telefon Modeli Sızdırıldı!

Microsoft'un yeni Surface akıllı telefon modeline dair ilk detaylar gelmeye başladı. İşte Yeni Microsoft Surface akıllı telefonunun görselleri!

Yeni Microsoft Surface Akıllı Telefon

Microsoft’un Nokia markasını satın almasından sonra Surface ismi ile devam eden yeni Microsoft markalı akıllı telefon modelleri, çok uzun süredir sessizliğini koruyor. Buna karşın, Çin’den yeni Microsoft Surface akıllı telefon modeline ait olduğu görseller ortaya atıldı.

Microsoft’un yeni Surface akıllı telefonu!

microsoft surface

Microsoft markasını taşıyan görsellerdeki yeni Surface akıllı telefon modeli, özellikle arka kamerası ile dikkat çekiyor. Lakin, bununla birlikte de görsellerin gerçek olmadığına da işaret ediyor. Zira görsellerdeki yeni Surface telefon olduğu iddia edilen cihazın kamerasında Carl Zeiss imzası bulunuyor. Bilindiği gibi 2013 yılında bu yana Zeiss kameralar, Microsoft tarafından kullanılamıyor. Nitekim bu görseller de, gerçek olma ihtimalini düşürmüş oluyor.

microsoft surface

Öyle görünüyor ki çok uzun bir süredir sessiz kalan Microsoft Surface telefonlar için, ciddi anlamda herhangi bir çalışma yapılmıyor, söz konusu sızıntılar da gerçeklikten çok uzak kalıyor.

 

LG G6 Tasarımı Nasıl Olacak?

2016’nın En İyi Yabancı Dizileri!

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.