Yeni Microsoft Surface Akıllı Telefon Modeli Sızdırıldı!

Microsoft'un yeni Surface akıllı telefon modeline dair ilk detaylar gelmeye başladı. İşte Yeni Microsoft Surface akıllı telefonunun görselleri!

Yeni Microsoft Surface Akıllı Telefon

Microsoft’un Nokia markasını satın almasından sonra Surface ismi ile devam eden yeni Microsoft markalı akıllı telefon modelleri, çok uzun süredir sessizliğini koruyor. Buna karşın, Çin’den yeni Microsoft Surface akıllı telefon modeline ait olduğu görseller ortaya atıldı.

Microsoft’un yeni Surface akıllı telefonu!

microsoft surface

Microsoft markasını taşıyan görsellerdeki yeni Surface akıllı telefon modeli, özellikle arka kamerası ile dikkat çekiyor. Lakin, bununla birlikte de görsellerin gerçek olmadığına da işaret ediyor. Zira görsellerdeki yeni Surface telefon olduğu iddia edilen cihazın kamerasında Carl Zeiss imzası bulunuyor. Bilindiği gibi 2013 yılında bu yana Zeiss kameralar, Microsoft tarafından kullanılamıyor. Nitekim bu görseller de, gerçek olma ihtimalini düşürmüş oluyor.

microsoft surface

Öyle görünüyor ki çok uzun bir süredir sessiz kalan Microsoft Surface telefonlar için, ciddi anlamda herhangi bir çalışma yapılmıyor, söz konusu sızıntılar da gerçeklikten çok uzak kalıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here