fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Yeni Mesajlaşma Uygulaması Google Allo!

Google Allo

Mobil Uygulama

Yeni Mesajlaşma Uygulaması Google Allo!

Google I/O 2016 konferansı kapsamında, yeni mesajlaşma uygulaması Google Allo uygulamasını duyurdu! İşte Google Allo ile ilgili detaylar!

Google’ın I/O 2016 etkinliği kapsamında yaptığı duyurular arasında Google Allo, öne çıkan yeniliklerden oldu. Google Allo isimli yeni mesajlaşma uygulaması, Hangouts’un yanında hayatına devam edecek.

Ayrıca Bakınız

Android N Özellikleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yeni Google Allo mesajlaşma uygulması!

Google Allo

Google tarafından açıklanana bilgilere göre Google Allo mesajlaşma uygulaması, şu an piyasada olan tüm mesajlaşma uygulamaların özelliklerini barındırıyor. Bunlara ek olarak ise daha geniş bir sticker yelpazesi ve Google Asistan servisi ile birlikte çalışıyor.

Google tarafından dile getirilenlere göre Google Allo ile Google Asistan eş zamanlı olarak çalışıyor. Yani Google Allo uygulamasını kullanırken, Google Asistan ile herhangi bir iletişim kurabilir ve soru sorabilirsiniz. Bu sorular arasında herhangi bir yön tarifi olabileceği, gibi alakasız herhangi bir konu üzerine de olabilir.

Google Allo

Şu an için anlık mesajlaşma uygulaması Google Allo ile ilgili öne çıkan bilgiler, bu iki konu üzerinde toparlanıyor. Önümüzdeki günlerde Google Allo ile ilgili gelişmeler ve ek özellikler katılmaya devam edilecek gibi görünüyor.

Google Allo

Son olarak Google Allo mesajlaşma uygulamasının, hem iOS hem de Android tarafında kullanıma sunulacağını söylemek gerekiyor. Windows Mobile ile ilgili ise henüz bir bilgi aktarılmış değil.

 

>> Yeni mesajlaşma uygulaması Google Allo ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Uygulama

Üste çık