Yeni MacBook Pro Magic Toolbar ile Gelebilir!

Kısa bir süre sonra duyurulacak olan yeni MacBook Pro ile ilgili detaylar gelmeye başladı. İşte yeni MacBook Pro Magic Toolbar!

MacBook Pro Magic Toolbar

Apple’ın uzun süredir yenilemediği MacBook ailesi, en nihayetinde 27 Ekim 2016 tarihinde yenilenecek. Bu bağlamda, tanıtıma kısa bir süre kala yeni MacBook Pro modeli ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Yeni MacBook Pro Magic Toolbar!

MacBook Pro Magic Toolbar

Bilindiği gibi uzun bir süredir yeni MacBook Pro modelinde, klavyenin üst tarafında OLED ekran ile yeni bildirim şeridinin geleceği söyleniyor ve bu şerit ile ilgili görseller sızdırılıyordu.

MacBook Pro Magic Toolbar

Şimdi de bu OLED ekranlı yeni bildirim teknolojisinin, MacBook Pro Magic Toolbar olarak isimlendirileceği gündeme geldi.

MacBook Pro Magic ToolbarŞu an için Apple tarafından, MacBook Pro Magic Toolbar ile ilgili herhangi bir ipucu ortaya atılmış değil. Lakin, yeni MacBook Pro Magic Toolbar özelliği, daha şimdiden kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.