E L James’in Elli Ton kitap üçlemesinden sinema dünyasına aktarılan ve serini ikinci filmi olan Fifty Shades DarkerKaranlığın Elli Tonu filmi için yeni bir fragman daha kısa bir süre önce yayınlandı.

Fifty Shades Darker – Karanlığın Elli Tonu fragmanı!

Grinin Elli Tonu filmi ile ciddi bir gişe yakalamayı başaran Elli Ton film serisi, üçlemenin ikincisi Karanlığın Elli Tonu ile meraklı bekleyişi artırmış durumda. 10 Şubat 2017 tarihinde vizyondaki filmler arasındaki yerini alacak olan James Foley yönetmenliğindeki filmin öne çıkan isimleri; Dakota Johnson, Jamie Dornan ve Tyler Hoechlin oluyor.

İşte yeni yayınlanan ikinci Fifty Shades Darker – Karanlığın Elli Tonu fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.