Yeni iPhone SE Duyurulacak mı?

2017 yılında Apple, yeni iPhone SE modelini duyuracak mı? İşte yeni gelen bilgilere göre iPhone SE modelinin geleceğine ilişkin bilgiler!

Yeni iPhone SE

Apple’ın, 2016 duyurduğu ve iPhone 5 ve iPhone 5s kasa tasarımını devam ettirdiği iPhone SE modeli, öyle görünüyor ki iPhone 5c ile aynı kaderi paylaşacak. Gelen bilgilere göre yeni iPhone SE duyurulmayacak!

Yeni iPhone SE duyurulmayacak!

Yeni iPhone SE

Bilindiği gibi Apple, 2016 yılında iPhone SE ismi ile yeni bir model duyurmuş ve kasa tasarımını iPhone 5 ve iPhone 5s ile aynı tutarken, donanım kısmında iPhone 6s teknolojisini kullanmıştı.

iPhone Special Edition olarak bilinen iPhone SE, gelen bilgilere göre 2017 mart ayında duyurulmayacak.

Apple, benzer bir girişimi de iPhone 5c modeli ile denemiş ve sonrasında bu modelin üretimine devam etmemişti. Gelen yeni bilgiler ışığında iPhone SE modeli de Apple için, tek seferlik bir girişim olarak kalmış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.