Yeni iPhone SE 128GB Mart Ayında Duyurulabilir!

Yeni gelen bilgilere göre Apple, mart ayında yeni iPhone SE 128GB modelini duyurmaya hazırlanıyor olabilir. İşte tüm detaylar!

iPhone SE

Apple’ın geçtiğimiz sene duyurduğu ve iPhone 5-iPhone 5s tasarımını donanımsal yeniliklerle devam ettirdiği iPhone SE modeli ile ilgili yeni gelişmeler gündeme gelmeye başladı. Buna göre Apple, mart ayında düzenleyeceği bir etkinlik ile yeni iPhone SE 128GB modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor olabilir.

Yeni iPhone SE modeli gündemde!

iPhone SE

Apple’ın küçük ekranlı telefon kullanmak ama donanımsal açıdan da feragat etmek istemeyen kullanıcılar için hazırlayı satışa sunduğu iPhone SE modeli, gelen bilgilere göre bu sene yenilenerek satışa çıkabilir. Tasarım ve donanım anlamında nasıl bir değişim göstereceği ve tasarımının değişip değişmeyeceği bilinmiyor ancak Apple’ın SE serisi devam ettirmeyi planladığı konuşuluyor.

Nitekim hem fiyatı, hem yüksek donanımı hem de küçük ekranlı akıllı telefon kullanmak isteyenler için iyi bir alternatif olarak değerlendirilmiş olan iPhone SE, 128GB depolama alanı seçeneği ile birlikte yenilenerek mart ayında yeni iPad modelleri ile birlikte duyurulabilir.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.