Haber Tekno Sosyal Medya

Yeni iPhone Modelleri Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelebilir!

iphone kablosuz şarj

Mobil Teknoloji Haberleri

Yeni iPhone Modelleri Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelebilir!

Apple’ın bu yıl duyuracağı ve merakla beklenen 3 yeni iPhone modeli, iddialara göre kablosuz şarj özelliği ile birlikte gelecek!

Apple tarafından büyük merakla beklenen yeni iPhone modelleri ile ilgili bilgiler, hız kesmeden gelemeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre yeni iPhone modelleri, kablosuz şarj özelliğine sahip olacak.

Yeni iPhone’lar kablosuz şarj destekleyecek!

Öncelikle belirtmek gerekirse Apple’ın bu yıl 3 farklı yeni iPhone modeli duyurması bekleniyor. Bu modellerden bir tanesi de iPhone’un 10. yılına özel olarak hazırlanacak ve hem tasarımı hem de özellikleri ile diğer iki modelden farklı olacak.

iphone kablosuz şarj

4.7-inç, 5.5-inç ve 5.8-inç ekran boyutlarına sahip olacağı söylenen bu üç yeni iPhone modelinde, gelen yeni bilgilere göre kablosuz şarj desteği de olacak.

Aslında daha önce de benzer bir iddia gündeme gelmişti. Lakin o dönemlerde sadece iPhone 8 modelinin kablosuz şarj desteği sunulacağı tahmin ediliyordu. Şimdi gelen bilgilere göre de bütün yeni iPhone modellerinde, Android tarafında bir süredir kullanılan kablosuz şarj özelliğine geçiş yapılmış olacak.

Haberi Okumaya Devam Et
Kim Kardashian Selfie
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji Haberleri

Üste çık