Yeni iPhone 7 Pro Çizimleri ve iPhone 7 Pro Fiyatı!

iPhone 7 Pro Çizimleri

Apple’ın, Eylül ayında tanıtması beklenen yeni nesil iPhone modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Pro veya Plus ile ilgili yeni bilgiler ve görüntüler gelmeye devam ediyor. Son olarak ise, iPhone 7 Pro modeline ait olduğu iddia edilen render görselleri paylaşıldı.

iPhone 7 Pro renderları paylaşıldı!

Paylaşılan iPhone 7 Pro render görsellerinde, daha önceden gelen bilgiler ve görsellerle paralel detaylar yer alıyor. Gelen görsellere göre iPhone 7 Pro modeli, çift lensli arka kameraya sahip olacak.

iPhone 7 Pro

 

Öte yandan iPhone 7 Pro modeli, daha önce de belirtildiği gibi iPad Pro gibi Smart Connector isimli bağlantı arabirimine sahip olacak.

Yeni görsellerde, farklı olarak iPhone 7 Pro modelinin Apple Pencil desteğine de sahip olacağına dikkat çekiliyor.

iPhone 7 Pro

Smart Connector bağlantısı ile iPhone 7 Pro ürününe, klavye gibi çeşitli özel aksesuarlar da hazırlanabileceği belirtiliyor.

iPhone 7 Pro fiyatı!

Son olarak belirtmek gerekirse, yeni iPhone 7 Pro fiyatı ile ilgili de Çin kaynaklı bilgilere yer veriliyor. Söylenenlere göre iPhone 7 Pro fiyatı, 1,200 Dolar seviyesinde olacak. Dikkat edileceği üzere bu fiyat ile Apple, en pahalı iPhone modelini piyasa sürmüş olacak.

 

>> iPhone 7 Pro ürünü ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.