Haber Tekno Sosyal Medya
iPhone 7 Pro Çizimleri

Akıllı Telefon

Yeni iPhone 7 Pro Çizimleri ve iPhone 7 Pro Fiyatı!

Apple’ın Eylül ayında tanıtması beklenen iPhone 7 ve iPhone Pro modelleri ile ilgili yeni görseller gelmeye devam ediyor. İşte yeni iPhone 7 Pro görselleri!

Apple’ın, Eylül ayında tanıtması beklenen yeni nesil iPhone modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Pro veya Plus ile ilgili yeni bilgiler ve görüntüler gelmeye devam ediyor. Son olarak ise, iPhone 7 Pro modeline ait olduğu iddia edilen render görselleri paylaşıldı.

iPhone 7 Pro renderları paylaşıldı!

Paylaşılan iPhone 7 Pro render görsellerinde, daha önceden gelen bilgiler ve görsellerle paralel detaylar yer alıyor. Gelen görsellere göre iPhone 7 Pro modeli, çift lensli arka kameraya sahip olacak.

iPhone 7 Pro

 

Öte yandan iPhone 7 Pro modeli, daha önce de belirtildiği gibi iPad Pro gibi Smart Connector isimli bağlantı arabirimine sahip olacak.

Yeni görsellerde, farklı olarak iPhone 7 Pro modelinin Apple Pencil desteğine de sahip olacağına dikkat çekiliyor.

iPhone 7 Pro

Smart Connector bağlantısı ile iPhone 7 Pro ürününe, klavye gibi çeşitli özel aksesuarlar da hazırlanabileceği belirtiliyor.

iPhone 7 Pro fiyatı!

Son olarak belirtmek gerekirse, yeni iPhone 7 Pro fiyatı ile ilgili de Çin kaynaklı bilgilere yer veriliyor. Söylenenlere göre iPhone 7 Pro fiyatı, 1,200 Dolar seviyesinde olacak. Dikkat edileceği üzere bu fiyat ile Apple, en pahalı iPhone modelini piyasa sürmüş olacak.

 

>> iPhone 7 Pro ürünü ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık