Yeni iPhone 7 Kılıfları Ön Siparişe Açıldı!

iPhone 7 Kılıfları

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Önceki yıllarda da benzer şekilde sızıntılara konu olan kılıfların ön siparişe çıkması, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için de öyle oldu. Çinli perakende firması OppoMart, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kılıflarını ön siparişe açınca, iPhone 7 serisi hakkında detayları da ortaya çıkarmış oldu.

Ayrıca Bakınız

iPhone 8 için Kavisli OLED Ekran İddiası!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus detayları!

iPhone 7 Kılıfları

OppoMart’ın açtığı siparişten anlaşılacağı üzere; iPhone 7 ve iPhone 7 Plus arasında çok ciddi farklılıklar konmuş. Görsellerde iPhone 7 tek arka kamera lensine sahipken iPhone 7 Plus; çift kamera lensi ve Smart Connector bağlantısı taşıyor.

iPhone 7 Kılıfları

Söz konusu bu farklılıklar ve özellikler, daha önce de sık sık medyada yer almıştı. Son dönemlerde gelen sızıntıların, daha somut olarak artış göstermesi, çift kamera ve Smart Connector ikilisini iyiden iyiye doğrulamış oluyor.

 

>> iPhone 7 ve iPhone 7 Plus arasındaki bu Smart Connector ve çift kamera farklılıkları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.