Yeni iPad Modeleleri Mart Ayında Tanıtılabilir!

Apple'ın ihmal ettiği düşünülen iPad modelleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. İşte yeni iPad modelleri ile ilgili detaylar!

Yeni iPad Modeleleri

Popülerliği her geçen gün daha da azalan tablet modellerinin tek öncüsü olarak kalmayı başarmış olan Apple’ın iPad modelleri, 2017 yılında güncellenecek. Yeni iPad modelleri ile ilgili de yeni bilgiler gelmeye başladı.

2017 iPad Pro modelleri!

Apple’ın parça tedarikçileri tarafından iddia edilenlere göre Apple, yeni iPad Pro modellerinde en çok tasarım tarafında değişiklik sunacak.

Yeni iPad Modeleleri

Buna göre yeni iPad modellerinin kasa boyutu aynı kalırken, iyileştirilen çerçeve-kasa oranı ile birlikte hem 9.7-inç hem de 12.9-inç iPad Pro modellerinde daha büyük ekran olacak. Ek olarak, Apple’ın iPad Pro modellerinde de OLED ekrana geçmesi, ihtimaller arasında yer alıyor.

Bunlarla birlikte, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerindeki gibi sanal home tuşuna geçileceği iddia edilen yeni iPad modellerinde, bir ihtimal kulaklık girişine de veda edilebilir.

Yeni iPad modelleri için tanıtım tarihi olarak, alışılageldiği üzere 2017’nin mart ayı işaret ediliyor. Zira, mart ayı zaten Apple’ın iPad modellerinin tanıttığı ve gelenek haline getirdiği tarih…

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here