Yeni Güncelleme Apple Watch Kalp Atış Ölçüm Aksamasını Düzenleyecek!

Ancak bu güncellemenin ardından bazı kullanıcılar Apple Watch’ un devamlı olarak kalp atış ölçümleri yaparak, istatistikleri kullanıcısına bildirme periyotlarında aksama olduğunu rapor etmeye başladığı iddia edilmişti. Bilindiği gibi Apple Watch, 10 dakikalık periyotlarla, kalp atış değerlerini raporlayan bir özelliğe sahip. Söz konusu aksamanın da bu noktada belirdiği öne sürülüyor.

Yeni Güncelleme Apple Watch Kalp Atış Ölçüm Aksamasını Düzenleyecek! - habertekno.com - habertekno - teknohaber

Bunun üzerine söz konusu aksamayı gidermekle beraber, tekrardan birçok iyileştirme ve hata düzeltmelerinin yer alacağı yeni Apple Watch güncellemesinin yakın zamanda yayınlanacağı bilgisi aktarılmaya başlandı.

Anlaşılan o ki Apple Watch, bir süre daha kullanıcı geri dönüşleriyle sık sık güncellemeler alacağa benziyor. Öte yandan WWDC 2015Worldwide Developer Conference )  kapsamında ise yeni iOS 9 işletim sisteminin yanı sıra Apple Watch için ise köklü bir yenilik içeren işletim sistemi paketi tanıtılma ihtimalide yine konuşulanlar arasında yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.