Yeni Google Play Store v6.7 Kullanıma Açıldı!

Google Play Store

Google’ın Android cihazlar için sunduğu uygulama ve oyun servisi Google Play Store, yeni özellikler ile güncellendi. Yenilenen Google Play Store v6.7 ile artık kullanıcılar, uygulamaların ve oyunların beta testlerine, doğrudan Google Play Store üzerinden katılabilecekler.

Ayrıca Bakınız

Google Tekrar Apple’ı Geçti!

Google Play Store v6.7 kullanıma sunuldu!

Google Play Store v6.7

Açıklanan bilgilere göre yeni yayınlanan Google Play Store v6.7 ile artık dileyen kullanıcılar, uygulama detay sayfası altında yer alan buton ile kolay bir şekilde beta süreçlerine katılabilecekler.

Google Play Store v6.7

Bilindiği gibi bundan önce Android uygulamalarının ve oyunlarının beta süreçlerine katılabilmek için, APK indirmek veya geliştirici hesabı kullanmak gerekiyordu.

Google Play Store v6.7 ile bete sürecine katılmak çok daha kolay bir hale geldi. Öte yandan uygulamaların veya oyunların beta sürecine katılan kullanıcılar, yine Google Play Store’da yer alan uygulamanın veya oyunun detaylarından çıkış yapabilecekler.

Google Play Store v6.7

Şu an için Google Play Store v6.7 ile beta sürecine katılmak için Google Plus hesabının da kullanılmasını gerektiriyor. Ancak söylenenlere göre ilerleyen dönemlerde gelecek yeni bir Google Play Store sürümü ile bu gereklilik kaldırılabilir.

 

>> Google Play Store v6.7 sürümü ile gelen beta testlerine katılma özelliği ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here