Yeni Gelen Görüntüler, iPhone 7’de Kulaklık Girişi Olmayacağını Doğruluyor!

Yeni sızdırılan iPhone 7 görüntüleri, iPhone 7'de kulaklık girişi olmayacağını doğruluyor. İşte yeni iPhone 7 sızıntı görüntüsü!

iPhone 7 Kulaklık Girişi

Foxconn ve Pegatron tarafından iPhone 7 üretimlerinin start alması ile iPhone 7 sızıntı görüntüleri de, deyim yerindeyse tavan yapmış durumda. Her geçen gün yenileri eklenen iPhone 7 görüntüleri ile iPhone 7 özellikleri ile ilgili ortaya atılan iddialar da desteklenir hale geldi. Bu iddiaları destekleyen son görsel de, iPhone 7 modelinde kulaklık girişi olmayacağı tarafında kendini belli etti.

iPhone 7’de kulaklık girişi olmayacak!

iPhone 7 Kulaklık Girişi

Foxconn tarafından mı, yoksa Pegatron tarafından mı geldiği belirtilmeyen yeni 4.7-inç iPhone 7 modeline olduğu iddia edilen sızıntı görsel, Apple’ın 3.5mm kulaklık girişine veda ettiğini gözler önüne bir kez daha seriyor. Aslında daha önce de benzer şekilde, 3.5mm kulaklık girişi yerine iPhone 7’nin çift hoparlöre sahip olacağını gösteren sızıntılar gelmişti. Lakin, yeni gelen bu sızıntıların Foxconn ve Pegatron tarafında belirmesi, ihtimalleri güçlendirmiş oluyor.

Öte yandan, kısa bir süre önce gelen 4.7-inç iPhone 7 kamera çıkıntısının, bu görsellerde de aynı şekilde olduğu dikkat çekiyor. Öyle görünüyor ki Apple, iPhone 7 modelleri ile kamera ve ses deneyimi konusunda ciddi geliştirmeler sunmaya hazırlanıyor.

1. iPhone 7 kasası 1

iPhone 7 Kulaklık Girişi

2. iPhone 7 kasası 2

iPhone 7 Kulaklık Girişi

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here