Yeni Gelen Görüntüler, iPhone 7’de Kulaklık Girişi Olmayacağını Doğruluyor!

Yeni sızdırılan iPhone 7 görüntüleri, iPhone 7'de kulaklık girişi olmayacağını doğruluyor. İşte yeni iPhone 7 sızıntı görüntüsü!

iPhone 7 Kulaklık Girişi

Foxconn ve Pegatron tarafından iPhone 7 üretimlerinin start alması ile iPhone 7 sızıntı görüntüleri de, deyim yerindeyse tavan yapmış durumda. Her geçen gün yenileri eklenen iPhone 7 görüntüleri ile iPhone 7 özellikleri ile ilgili ortaya atılan iddialar da desteklenir hale geldi. Bu iddiaları destekleyen son görsel de, iPhone 7 modelinde kulaklık girişi olmayacağı tarafında kendini belli etti.

iPhone 7’de kulaklık girişi olmayacak!

iPhone 7 Kulaklık Girişi

Foxconn tarafından mı, yoksa Pegatron tarafından mı geldiği belirtilmeyen yeni 4.7-inç iPhone 7 modeline olduğu iddia edilen sızıntı görsel, Apple’ın 3.5mm kulaklık girişine veda ettiğini gözler önüne bir kez daha seriyor. Aslında daha önce de benzer şekilde, 3.5mm kulaklık girişi yerine iPhone 7’nin çift hoparlöre sahip olacağını gösteren sızıntılar gelmişti. Lakin, yeni gelen bu sızıntıların Foxconn ve Pegatron tarafında belirmesi, ihtimalleri güçlendirmiş oluyor.

Öte yandan, kısa bir süre önce gelen 4.7-inç iPhone 7 kamera çıkıntısının, bu görsellerde de aynı şekilde olduğu dikkat çekiyor. Öyle görünüyor ki Apple, iPhone 7 modelleri ile kamera ve ses deneyimi konusunda ciddi geliştirmeler sunmaya hazırlanıyor.

1. iPhone 7 kasası 1

2. iPhone 7 kasası 2

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.