Yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Yan Yana Görüntülendi!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ sızıntıları hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Son olarak da birçok yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ sızıntı görseli paylaşıldı!

Galaxy S8+

Samsung tarafından merakla beklenen yeni Galaxy ailesinin akıllı telefon modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile ilgili sızıntılar gündeme gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce sızdırılan yeni görsellerde, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri yan yana da görüntülenmiş oldu.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ yan yana!

Galaxy S8 çıkış tarihi olarak dile getirilen 29 mart tarihine yaklaştığımız şu günlerde, yeni sızıntılar da ivme kazanmış oldu. Daha önce ayrı ayrı olarak sızıdırlan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri, bu defa yan yana görüntülendi.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+

Hatırlatmak gerekirse Samsung’un bu defa yeni Galaxy modelleri S8 ve S8+ arasındaki farkları, sadece ekran boyutuna indirmiş olacağı düşünülüyor. Keza sızdırılan görüntülerde de bu durum görülebiliyor.

Bunlarla beraber USB Type-C portuna Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri ile geçiş yapılacağı ve 3.5mm kulaklık girişinin kullanımına devam edileceği de sızdırılan görsellerden edinilebilen diğer bilgiler arsında yer alıyor.

İşte yeni sızdırılan diğer Galaxy S8 ve Galaxy S8+ görselleri:

Galaxy S8 ve Galaxy S8+

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.