Haber Tekno Sosyal Medya

Yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Yan Yana Görüntülendi!

Galaxy S8+

Akıllı Telefon Haberleri, İncelemeleri

Yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Yan Yana Görüntülendi!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ sızıntıları hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Son olarak da birçok yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ sızıntı görseli paylaşıldı!

Samsung tarafından merakla beklenen yeni Galaxy ailesinin akıllı telefon modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile ilgili sızıntılar gündeme gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce sızdırılan yeni görsellerde, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri yan yana da görüntülenmiş oldu.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ yan yana!

Galaxy S8 çıkış tarihi olarak dile getirilen 29 mart tarihine yaklaştığımız şu günlerde, yeni sızıntılar da ivme kazanmış oldu. Daha önce ayrı ayrı olarak sızıdırlan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri, bu defa yan yana görüntülendi.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+

Hatırlatmak gerekirse Samsung’un bu defa yeni Galaxy modelleri S8 ve S8+ arasındaki farkları, sadece ekran boyutuna indirmiş olacağı düşünülüyor. Keza sızdırılan görüntülerde de bu durum görülebiliyor.

Bunlarla beraber USB Type-C portuna Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri ile geçiş yapılacağı ve 3.5mm kulaklık girişinin kullanımına devam edileceği de sızdırılan görsellerden edinilebilen diğer bilgiler arsında yer alıyor.

İşte yeni sızdırılan diğer Galaxy S8 ve Galaxy S8+ görselleri:

Galaxy S8 ve Galaxy S8+

Önceki1 / 10
← → oklarını kullanabilirsiniz.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri, İncelemeleri

Üste çık