Yeni Galaxy S8 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte yeni Samsung Galaxy S8 özellikleri ve Galaxy S8 çıkış tarihi!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilerin esas noktası ise, ekran çözünürlüğü ve tasarım yenilikleri olmuş durumda.

Yeni Galaxy S8 özellikleri!

Yeni gelen bilgilere göre Galaxy S8 özellikleri arasında, 2K yani 2560×1440 piksel çözünürlük yer alıyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerindeki ekran çözünürlüğünün devam ettirileceği iddialarına karşın, Samsung’un daha iyi bir VR deneyimi için 4K ekran tercihinde bulunabileceği söylentileri de devam ediyor.

Galaxy S8

Öte yandan, Samsung’un Galaxy S8 ile birlikte homu tuşunu kaldırabileceği söyleniyor. Bunun sebebi olarak da, Galaxy S8 ekran-kasa oranının, çok daha iyi bir seviyeye taşınacağı gösteriliyor.

Renk seçenekleri tarafında da Galaxy S8, pembe renk seçeneğini de kullanıcılara sunabilir.

Galaxy S8 çıkış tarihi!

Son olarak belirtmek gerekirse Galaxy S8 çıkış tarihi olarak, 26 Şubat 2017 tarihi işaret ediliyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.