Yeni Galaxy Note 9 Sızıntısı Note 8 Benzerliğini Gösteriyor!

Galaxy Note 9 mu Note 8 mi

Samsung’un yeni telefonu Galaxy Note 9 sızıntıları devam ediyor. Kısa bir süre öncede yeni modelin ön tasarımı sızdırıldı. Sızdırılan yeni görsellerle birlikte bu Note serisinin de bir ara model olacağını söylemek mümkün.

Daha öncedeki Galaxy S8 benzerliği ile duyurulan Galaxy S9 anlayışı, öyle görünüyor ki Note 9 modelinde de geçerli olacak.

Samsung Galaxy Note 9 tasarımını değiştirmeyecek!

Yeni elde edilen sızıntı görseller, daha önce de belirtildiği gibi cihazın sadece ön yüzey tasarımını yansıtıyor. Cihazın arka ve yan tasarımları ile ilgili yeni bir görsel paylaşılmadı.

Bu yeni görseldeki ilk detay, alt ve üst çerçevelerin bir tık daha önce bir hale getirilmesi oluyor. Dikey ekranda da bu bağlanda çok küçük bir büyüklük farklı meydana gelebilir.  Bunun dışında ise herhangi bir değişiklik kendini göstermiyor.

Galaxy Note 9 Note 8 Benzerliğini

Qualcomm’un Snapdragon 845 mobil işlemcisi ile birlikte geleceği ve RAM tarafında da iyileştirmeler yapılacağı hesaba katıldığında, sadece performans odaklı bir akıllı telefon ile karşı karşıya olunacağını söylemek, yanlış bir açıklama olmayacaktır. Yeni gelecek bilgiler ve görseller ışığında, daha net konuşmakta mümkün olacak.

Son olarak çıkış tarihi konusuna da değinmek gerekirse, 9 Ağustos 2018 tarihinde New York’ta düzenlecek olan özel bir etkinlikte yeni modeli resmi olarak görmek mümkün olacak. Resmi tanıtım ile birlikte detayları da an be an iletiyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here