Yeni Canon EOS M Lens Dahili Ring Flaş ile Geliyor!

Canon EOS M Lens

DSLR ve Aynasız fotoğraf makineleri için olmazsa olmaz objektifleri, yeni özellikler ve detaylarla güncellenmeye devam ediyor. Son olarak Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM lens modeli, dahili ring flaş ile satışa çıktı.

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Çizimleri Sızdırıldı!

Dahili ring flaşlı EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM lens!

Bilindiği gibi fotoğrafçılık dünyasında ring flaş sistemlerinin apayrı bir yeri bulunuyor. Özellikle portre çekimlerinde önemli işlere imza atan ring flaşlar, şimdiye kadar harici olarak kullanılıyordu. Lakin bu durum, Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM lens modeli ile değişmiş oluyor.

Canon EOS M Lens

Canon’un yeni makro lens modeli EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM, dahili flaş sistemi ile birlikte geliyor. Objektif önüne yerleştirilmiş ring flaş ile kullanıcılar, harici bir aparat taşımadan ring flaş avantajlarından yararlanabilecekler.

Objektifin üstünde yer alan tuşlar ile kontrol edilen Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM ring flaş sistemi, video için sürekli açık modu da sunuyor.

Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM lens fiyatı ise, şu an 300 Dolar olarak etiketlenmiş durumda.

 

>> Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM lensi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.