Yeni Asus ZenFone Snapdragon 835 ile Gelecek!

Yeni Asus ZenFone teknik özellikleri arasında, Snapdragon 835 yer alacak. İşte yeni Asus ZenFone çıkış tarihi ve detayları!

Yeni Asus ZenFone

Asus, yeni ZenFone modeli ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. Buna göre yeni Asus ZenFone akıllı telefon modeli, Qualcomm Snapdragon 835 ile birlikte gelecek.

Yeni ZenFone Snapdragon 835 ile gelecek!

Doğrudan Asus tarafından resmi Twitter hesabı üzerinde paylaşılan görsele göre, 4 Ocak tarihinde CES 2017 kapsamında duyurulacak olan yeni ZenFone modeli, yine aynı kapsamda detayları paylaşılacak olan Qualcomm’un yeni mobil yonga seti Snapdragon 835 ile birlikte gelecek.

Yeni ZenFone Snapdragon 835

Şu an için yeni Asus ZenFone modelinin hangi isimlendirme ile duyurulacağı ile ilgili net detaylar, Asus tarafından aktarılmış değil. Tüm detaylar, Asus’un belirttiği 4 Ocak tarihinde ortaya çıkmış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.