Ünlü otomobil üreticilerinden Aston Martin, Vanquish Zagato Volante isimli yeni modelini duyurdu. Temel olarak yeni Aston Martin Vanquish Zagato Volante, Vanquish Zagato coupe modelinin farklı bir versiyonu olarak konumlandırılıyor.

Yeni Aston Martin Vanquish Zagato Volante!

V12 motorunun ürettiği 592 beygir gücü ile tasarımının oluşturduğu beklentiler noktasında mütevazilik etmeyen yeni Aston Martin Vanquish Zagato Volante, 0-100km barajını ise 3.7sn gibi bir sürede aşmayı başarıyor.

Tamamen karbon-fiber malzemeleden imal edilmiş olan Aston Martin Vanquish Zagato Volante kasası, tasarım noktasında da hem LED far dizilimleri hem de keskin çizgileri ile bir hayli spor duruş sergiliyor.

Yuvarlatılmış LED ön sis farlarıyla paralel tasarım anlayışı sunan yuvarlatışmış stop lambaları, genel olarak Aston Martin Vanquish Zagato Volante görüntüsüne kondurulmuş ciddi dokunuşlar olarak dikkat çekiyor.

Şu an için Aston Martin Vanquish Zagato Volante modelinin fiyatı ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmıyor. Bununla beraber özel üretimi yapılacak Aston Martin Vanquish Zagato Volante modelinin ilk teslimatlarının ise, önümüzde sene içerisinde yapılması planlanıyor.

Aston Martin Vanquish Zagato Aston Martin Vanquish Zagato Aston Martin Vanquish Zagato Aston Martin Vanquish Zagato Aston Martin Vanquish Zagato Aston Martin Vanquish Zagato Aston Martin Vanquish Zagato

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.