Asphalt 9 Legends

Mobil yarış oyunları denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden olan Asphalt serisi, kısa bir süre önce yeni oyununu yayınladı. Asphalt 9 Legends sürümü resmi olarak iOS App Store ve Android Google Play Store üzerinden indirilmeye sunuldu.

Gameloft firması tarafından geliştirilen ve mobil araba yarışı oyunları arasında en popüler isimlerden olan serinin yeni oyunu, uzun bir aradan sonra resmi olarak Asphalt 9 Legends ismi ile yayınlandı.

Asphalt 9 Legends mobil oyunu yayınlandı!

Şu an için ücretsiz indirilebilir olan yeni mobil oyunun iOS ve Android için aynı zamanda çıktığını da belirtmekte fayda var. Şu an için 1.5GB boyutunun üstünde bir boş alana ihtiyaç duyulduğunu da hatırlatalım. Keza eğer hücresel veri kullanıyorsanız, WiFi ağı tercih etmenizde fayda var.

Asphalt 9 Legends

Oyunun ilk başında ise beklendiği üzere bir öğretici bölüm açılıyor. Bu bölümde oyun, kullanıcılara kırmızı bir Ferrari kullanma imkanı sağlıyor. Test bölümünün tamamlanmasının ardından ise oyuna, Mitsubishi Lancer otomobil modeli ile birlikte başlanıyor ve kullanıcılar istedikleri gibi bu aracı modifiye edebiliyorlar.

Oyunun kontrol bölümünde diğer sürümlere kıyasla büyük bir değişiklik yok gibi görünüyor. Böylece daha önceki sürümleri oynamış kullanıcılar, herhangi bir zorluk yaşamayacaklardır.

Son olarak indirme bağlantıları ise aşağıdaki gibidir.

iOS için indirme bağlantısı: https://itunes.apple.com/tr/app/asphalt-9-legends/id805603214?mt=8

Android için indirme bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM

Son olarak belirtmek gerekirse Gameloft, iPad ve iPhone tarafında bir kısıtlama yapmayı tercih etmiş. Buna göre iPad mini 2 ve sonrasındaki tablet modelleri ile oynanabiliyor iken, iPhone tarafında ise iPhone 5s ve sonrası cihazlarda oynanabiliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here