Yeni AirPods Hakkında iOS 12’de Detaylar Ortaya Çıktı!

Apple AirPods

Apple’ın kısa bir süre önce yayınladığı iOS 12 beta 5 sürümünde yeni AirPods modelinin görselleri ve özellikleri ortaya çıktı. Buna göre yeni model bildirim ışığına ve kablosuz şarj özelliğine sahip olacak. Batarya ve Siri entegrasyonu tarafında da önemli iyileştirmeler sunulması bekleniyor.

iOS 12 beta 5 sürümünde yeni AirPods görselleri ortaya çıktı!

Yeni AirPods

Apple yeni mobil işletim sistemi iOS 12 sürümünün beta testlerinde beşince versiyona kadar ilerledi ve çıkış tarihine doğru final sürümü meydana gelmeye başladı. Bu süreçte beta 5 kapsamında, Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modelleri hakkında da görseller yer alıyor. Görsellerde ilk dikkat çeken detay, artık kutu üzerinde yeşil ışık yer alacağı oluyor. Bu bölümün bildirim ışığı olacağı ve şarj konusunda kullanıcıya detayları aktaracağı belirtiliyor.

Yeni AirPods

Ek olarak yeni modelin şarj ve taşıma kutusu, kablosuz şarj desteği ile birlikte gelecek. AirPower desteği ile kullanıcı deneyimini artırmak adına çalışmalar yapılmış izlenimi oluşuyor. Yeni iPhone modellerinde de bu konuya daha fazla vurgu yapılması bekleniyor. Bunlarla birlikte Siri ile kontrol ve batarya konusunda da çeşitli iyileştirmelerin yapılması gündemde. Aslında ilk olarak iOS 11 sürümünde yeni AirPods görünmüş ve AirPods 2 ismi gündeme gelmişti. Halen daha isim konusunda bir bilgi yok. Kuvvetle muhtemel sadece güncellenmiş versiyon olarak satışa çıkan bir ürün olabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here