Yeni AirPods 2 Sızdırıldı!

iOS 11 GM sürümünden sızdırılan yeni bilgilerle beraber, Apple'ın yeni AirPods modeli de ortaya çıkmış oldu. İşte AirPods 2'nin detayları!

AirPods 2

Apple’ın iOS 11 Golden Master yani iOS 11 GM sürümünün beklenenden daha önce ortaya çıkması ile beraber kod satırları arasından yeni Apple ürünleri ile ilgili detaylar da elde etmek mümkün oldu. Yeni iPhone 8 ve iPhone X isimleri ile ilgili detaylar aktarıldıktan sonra, yeni AirPods 2 ile ilgili de görseller ortaya çıkmış oldu.

Yeni AirPods 2, tasarım olarak AirPods ile büyük benzerlik sunuyor!

iOS 11 GM kapsamında elde edilen görsellere bakıldığı vakit, yeni AirPods 2 modelinin tasarım anlamında bir önceki AirPods ile büyük bir benzerliğe sahip olduğu görülüyor. Dikkat çeken en büyük değişim ise, şarj göstergesi için kullanılan LED bölümün, kutunun içinden kaldırılarak kutunun dışına taşınması oluyor.

AirPods 2

Bu yer değişimi ile beraber, sadece görsel farklılık değil, işlevsel farklılık da kendini göstermiş olacak. Eğer kulaklıklar şarj kutusunun içinde ise, söz konusu bu LED, kulaklıkların şarjını gösteriyor olacak. Ancak kulaklıklar şarj kutusunda değil ise bu LED, şarj kutusunun kendi batarya durumunu yansıtmış olacak.

AirPods 2

Şu an için teknik özellik anlamında AirPods 2 modelinin nasıl detaylara sahip olduğu bilinmiyor. Steve T-S tarafından elde edilen bilgiler, sadece AirPods 2’nin görsellerinden ibaret kalmış durumda.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here