Eren Ertem

Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

Merve Öziş

Merve Öziş
2012 yılında Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat bölümüne başladı ve 2013 yılından bu yana makale yazıyor. Birçok elektronik yayın yapan medyada çalışmalar yaptı. Son olarak ise özellikle Teknoloji ve Bilim ile yakından ilgileniyor ve bu konularda yayınlanan araştırmaları takip ediyor.

Sevinç Çelik

Sevinç Çelik
2012 yılında Anadolu Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli İktisat almaya başladı. Üniversite hayatına geçtikten bir yıl sonra ise kendini teknolojinin yolunda ilerlerken, editörlük kariyerinin ortasında buldu. Reelde ve elektronik ortamda Supervisor olarak çalıştı. Şu anda öğrencilini sürdürüyorken, 2013 yılından beri yazdığı sayısız makale ile editörlüğe de devam ediyor.

Gülfem Sungur

Gülfem Sungur
Kadir Has Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği sonrası, teknoloji editörlüğüne devam ediyor.

Melissa Angel

Melissa Angel
Viyana'dan sinema ve teknoloji ile ilgili araştırmalarını aktaran Melissa, iyi bir izleyici ve okuyucu olmasının yanı sıra, farklı kaynakları takip ederek haberlerini hazırlıyor.