Xperia Z5 ve Z5 Premium Android 7.0 Nougat Güncellemesi Çıktı!

Sony'nin Xperia Z5 ailesi, Android 7.0 Nougat güncellemesi almaya başladı. İşte Xperia Z5 ve Z5 Premium Android 7.0 Nougat güncellemesinin detayları!

Xperia Z5 ve Z5 Premium Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Android 7.0 Nougat güncellemesi alan akıllı telefon modelleri arasına Xperia Z5 ve Xperia Z5 Premium modelleri de dahil oldu. Kademeli olarak Xperia Z5 ve Xperia Z5 Premium Android Nougat güncellemesi, tüm cihazlara dağıtılmaya başlayacak.

Xperia Z5 ve Z5 Premium için Android Nougat çıktı!

Z5 Premium

Yeni güncelleme ile birlikte birtakım iyileştirmeler ve yenilikler Z5 ve Z5 Premium modellerine eklenmiş olacak. Çoklu pencere desteği, genişletilmiş bildirim alanı, pil performansında iyileştirme, mesaj ve kamera uygulamalarında yenilikler ve dahili Xperia Home Launcher’a Google Asistan entegrasyonu gibi detaylar, Android Nougat güncellemesi ile gelen yenilikler ve iyileştirmeler arasında yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.