Xiaomi Redmi Pro 2’nin Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

Xiaomi Redmi Pro 2'nin teknik özellikleri ve fiyatı ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. İşte Xiaomi Redmi Pro 2 özellikleri ve fiyatı!

Çinli Xiaomi markasının yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Redmi Pro 2 özellikleri ve fiyatı ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Bilgilerin kaynağı ise sızdırılan Xiaomi Redmi Pro 2 basın görseli oldu!

Xiaomi Redmi Pro 2’nin özellikleri!

Öncelikle belirtmek gerekirse sızdırılan görselden anlaşılacağı üzere Redmi Pro 2 modelinini iki farklı varyasyon ile birlikte satışa çıkacağı ve teknik özelliklerinin ve fiyatının da bu doğrultuda hazırlandığı ortaya çıkıyor.

Xiaomi Redmi Pro 2

Buna göre Xiaomi Redmi Pro 2’nin teknik özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı ve ikinci model için 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı

5.5-inç büyüklüğünde ve Full HD-1080p çözünürlüğünde OLED ekran

12MP çözünürlüğünde Sony IMX362 sensörlü arka kamera

4500mAh büyüklüğünde batarya

Bunların dışında işlemci tarafında net bir bilgi, sızdırılan görsel üzerinde belirtilmemiş. Xiaomi Redmi Pro 2 fiyatı ise; 4GB RAM-64GB dahili depolama alanına sahip model için 230 dolar, 6GB RAM-128GB dahili depolama alanına sahip olan model için ise 260 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.