Xiaomi Mi Note 2 Stokları 50 Saniyede Tükendi!

Satışa çıkan yeni Xiaomi Mi Note 2 stokları, 50 saniye içerisinde tükenmiş oldu. İşte yeni Xiaomi Mi Note 2 modeli ve stokları!

Xiaomi Mi Note 2

Tüm dünyada en popüler Çinli akıllı telefon firmaları arasında yer alan ve akıllı telefon modelleri ile birlikte birçok kesimden kullanıcının dikkatini çekmeye başan Xiaomi, yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Note 2 çıkış tarihi ile birlikte stokları tüketmiş oldu.

Xiaomi Mi Note 2, 50 saniyede tükendi!

Bugün itibariyle Çin pazarında satışa çıkan Xiaomi Mi Note 2 modeli, açıklanan bilgilere göre satışa çıkmasının ardından 50 saniye içerisinde stoklarını tüketmiş oldu.

Xiaomi Mi Note 2

Şu an için ilk parti olarak Çin pazarında sunulan Xiaomi Mi Note 2 stoklarının miktarı bilinmiyor. Lakin, 50 saniyede tükenen Xiaomi Mi Note 2 stokları, önemli bir akıllı telefon modeli ile karşı karşıya olunduğunu belgeler nitelikte.

Xiaomi Mi Note 2 özellikleri!

Hatırlatmak gerekirse Xiaomi Mi Note 2 modeli, iki farklı varyasyon ile birlikte satışa sunuluyor. Buna göre ilk varyasyon Xiaomi Mi Note 2 özellikleri; 5.7-inç büyüklüğünde ve Full HD-1920×1080 piksel çözünürlüğünde ekran, 22.56MP arka kamera, 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı sunarken, diğer varyasyon ise 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı sunuyor.

Xiaomi Mi Note 2 fiyatı ise 4GB RAM-64GB dahili depolama alanı için 413 dolar, 6GB RAM-128GB dahili depolama alanı için de 487 dolar olarak satışa sunuluyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here