Xiaomi Mi Note 2 Pro 8GB RAM ile Gelecek!

Kısa bir süre önce duyurulacak olan yeni Xiaomi Mi Note 2 Pro özellikler ortaya çıktı. Dikkat çeken ise Xiaomi Mi Note 2 Pro 8GB RAM detayı oldu!

Xiaomi Mi Note 2 Pro

Çinli Xiaomi markası, yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Note 2 Pro’yu tanıtmadan önce, Xiaomi Mi Note 2 Pro özellikleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

Yeni ortaya çıkan Xiaomi Mi Note 2 Pro özellikleri arasında en dikkat çeken detay ise RAM miktarı noktasında kendini belli etti.

Xiaomi Mi Note 2 Pro 8GB RAM ile gelecek!

Xiaomi markası, Xiaomi Mi Note 2 Pro çıkış tarihini 27 Eylül 2016 olarak duyurmuş ve etkinlik ile ilgili davetiyeler göndermeye başlamıştı. Tanıtımdan önce Xiaomi Mi Note 2 Pro özellikleri ile ilgili detaylar aktarıldı.

Xiaomi Mi Note 2 Pro

Ortaya çıkan yeni detaylara göre Xiaomi Mi Note 2 Pro 8GB RAM ile piyasada yer alacak. Bununla beraber Xiaomi Mi Note 2 Pro, kutudan Android 7.0 Nougat ile çıkacak. Böylece LG V20 modelinden sonra kutudan Android 7.0 Nougat ile çıkan telefonlar arasında Xiaomi Mi Note 2 Pro modelide yerini almış olacak.

Bunların dışında gelen bilgilere göre Xiaomi Mi Note 2 Pro modelinin 2 farklı modeli olacak. Aralarındaki fark ise 6GB RAM ve 8GB RAM taşıyan varyasyonlar olarak açıklanıyor.

Xiaomi Mi Note 2 Pro özellikler!

Bunların dışında bilinen Xiaomi Mi Note 2 Pro özellikleri; 4 çekirdekli 2.6GHz saat frekansına sahip Snapdragon 821 yonga seti ve 256GB dahili depolama alanı olarak biliniyor. Bunların dışında net detaylar henüz netlik kazanmış değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here