Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi markasının geride bıraktığımız dönemlerde duyurduğu ve genel olarak geniş bir kitleye ulaşmaktan ziyade bir konsept olarak kalan Mi Mix modelinin devam modeli Xiaomi Mi Mix 2 ile ilgili yeni bilgiler gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak yayınlanan render görselleri ile birlikte, beklenen yeni Mi Mix 2 modelinin tasarımı net olarak yansıtılmış oluyor.

Xiaomi Mi Mix 2 tasarımı neyleşiyor!

Öncelikle hatırlatmak gerekirse Mi Mix modeli, çerçevesize yok yaklaşan tasarım anlayışı ile dünyanın birçok farklı bölgesindeki kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Lakin ilk model olmasından ve kullanıcı deneyimi noktasında bazı sorunlar meydana getirdiğinden dolayı, geniş kitlelere ulaşamadı. Bu süreçte üretim kıtlığı da gösterilmekteydi. Lakin Mi Mix 2 modelinde ise beklentiler çok daha fazla!

Xiaomi Mi Mix 2

Yeni sızdırılan render görsellerinden anlaşıldığı kadarı ile yeni Xiaomi Mi Mix 2 modelinin ön yüzeyi, bir önceki modele kıyasla daha fazla kullanılabilir ekrandan meydana geliyor. Kamera, sensör ve ahize bölümlerinin ön yüzeyde görünmeyecek şekilde kullanılmasına imkan sunun teknolojinin devam edeceği anlaşılan görsellerde, ciddi bir iyileştirme yapılmışa benziyor.

Cihazın arka bölümünde ise dikkat çeken bir değişiklik bulunmuyor. Bununla beraber çift arka kamera konumlandırmasının da yer almadığı dikkat çekiyor. Öte taraftan yeni modele ait olduğu iddia edilen bu render görselinde, parmak izi okuyucu sensörün, arka yüzeyde kullanılmaya devam ettirildiği anlaşılıyor. Nitekim eğer bu görsel gerçeği yansıtıyorsa, ekrana dahil parmak izi okuyucu sensör kullanımına halen daha geçilmemiş olacak.

Bir süre öne başlayan Xiaomi Mi Mix 2 sızıntıları, anlayışan o ki bundan sonra da hız kazanarak sürdürülecek. Bu süreçte yeni modelin, çok daha detaylı olarak ortaya çıkması mümkün olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here