Haber Tekno Sosyal Medya

Xiaomi Mi 6 Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Xiaomi Mi 6 Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6 modelinin arka paneli iddiası ile yeni görseller sızdırıldı. İşte kısa bir süre önce ortaya çıkan Xiaomi Mi 6 sızıntı görselleri!

Xiaomi Mi 6 modeline ait olduğu iddia edilen ilk somut sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Kısa bir süre önce sızdırılan Xiaomi Mi 6 arka paneli ile birlikte, yeni Xiaomi akıllı telefon modeli ile ilgili kamera detayları da ortaya çıkmış oldu.

Xiaomi Mi 6 sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6 modeline ait olduğu iddiası ile sızdırılan görsellerde, cihazın arka planı yer alıyor. Buna göre Mi 6 modeli, çift arka kamera yapısı ile birlikte duyurulacak ve akıllı telefon dünyasının standartları haline gelen bu iki arka kameralı segmentte yer almaya başlayacak.

Xiaomi Mi 6

Çin’in Weibo servisi üzerinde ortaya çıkan bu görsel, aynı zamanda Mi 6 modelinin cam bir tasarıma sahip olduğunu da göstermiş oluyor. Bununla beraber önceki modellerdeki gibi arka çerçevenin kenarlarının kavisli olduğu dikkat çekiyor. Ek olarak Mi 6 modeli de kavisli ekrana sahip olabileceğine ilişkin bilgiler mevcut durumda.

Son olarak belirtmek gerekirse beklenen Xiaomi Mi 6 özellikleri; 5.2-inç büyüklüğünde ve Full HD – 1080p çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 835 mobil yonga seti, Adreno 540 GPU, çift arka kamera (şu an için çözünürlük gibi detaylar mevcut değil), USB Type-C bağlantı portu ve IP67 veya IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası olarak sıralanıyor. Bunların dışında Mi 6 modelinin de 3.5mm kulaklık girişini kaldıran akıllı telefon modelleri arasında yer alması bekleniyor. Xiaomi Mi 6 çıkış tarihi olarak ise 19 nisan işaret ediliyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Reklam

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018
Reklam

Popüler Haberler

Üste çık