Xiaomi Mi 6 Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6 modelinin arka paneli iddiası ile yeni görseller sızdırıldı. İşte kısa bir süre önce ortaya çıkan Xiaomi Mi 6 sızıntı görselleri!

Xiaomi Mi 6 modeline ait olduğu iddia edilen ilk somut sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Kısa bir süre önce sızdırılan Xiaomi Mi 6 arka paneli ile birlikte, yeni Xiaomi akıllı telefon modeli ile ilgili kamera detayları da ortaya çıkmış oldu.

Xiaomi Mi 6 sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6 modeline ait olduğu iddiası ile sızdırılan görsellerde, cihazın arka planı yer alıyor. Buna göre Mi 6 modeli, çift arka kamera yapısı ile birlikte duyurulacak ve akıllı telefon dünyasının standartları haline gelen bu iki arka kameralı segmentte yer almaya başlayacak.

Xiaomi Mi 6

Çin’in Weibo servisi üzerinde ortaya çıkan bu görsel, aynı zamanda Mi 6 modelinin cam bir tasarıma sahip olduğunu da göstermiş oluyor. Bununla beraber önceki modellerdeki gibi arka çerçevenin kenarlarının kavisli olduğu dikkat çekiyor. Ek olarak Mi 6 modeli de kavisli ekrana sahip olabileceğine ilişkin bilgiler mevcut durumda.

Son olarak belirtmek gerekirse beklenen Xiaomi Mi 6 özellikleri; 5.2-inç büyüklüğünde ve Full HD – 1080p çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 835 mobil yonga seti, Adreno 540 GPU, çift arka kamera (şu an için çözünürlük gibi detaylar mevcut değil), USB Type-C bağlantı portu ve IP67 veya IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası olarak sıralanıyor. Bunların dışında Mi 6 modelinin de 3.5mm kulaklık girişini kaldıran akıllı telefon modelleri arasında yer alması bekleniyor. Xiaomi Mi 6 çıkış tarihi olarak ise 19 nisan işaret ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here