Xiaomi Mi 6 Plus Sızdırıldı!

Xiaomi Mi 6 Plus modeline ait olduğu iddia edilen arka panel görseli sızdırıldı. İşte Xiaomi Mi 6 Plus sızıntısı ile ilgili detaylar!

Xiaomi Mi 6 Plus

Xiaomi’nin duyurması düşünülen yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Mi 6 Plus modeli ile ilgili bilgiler ve sızıntı görseller gelmeye devam ediyor. Son olarak da Mi 6 Plus teknik özellikleri ile ilgili bilgilerin yanı sıra, arka panelinin sızıntı görselleri de paylaşıldı.

Xiaomi Mi 6 Plus özellikleri nasıl olacak?

Öncelikle belirtmek gerekirse piyasada yer almaya başlayan Xiaomi Mi6 özellikleri ile Mi 6 Plus teknik özellikleri arasındaki en büyük fark, isminden de fark edilebileceği gibi ekran boyutu ve batarya boyutu konusunda kendini gösterecek.

Öte yandan Xiaomi markasının yeni modeli ile ilgili beklenen diğer teknik özellikler; Snapdragon 835 mobil yonga seti, 6GB RAM, UFS 2.0 standardında 128GB dahili depolama alanı, 4.500mAh batarya ve Android 7.1.1 üstünde çalışan MIUI 8 arayüzü olarak sıralanıyor. Ekran boyutu ve çözünürlük noktasında ise 5.7-inç büyüklük ve 1080p yani Full HD çözünürlük iddia ediliyor.

Xiaomi Mi 6 Plus

Sızdırılan görsellere geçiş yapmak gerekirse, temel olarak arka yüzeydeki tasarım anlayışında herhangi bir farklılık olmadığı dikkat çekiyor. Flaş konumlandırılması ve çift kameralı arka kamera da Mi 6 modeli ile bire bir aynı görünüyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Mi 6 Plus çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili net bilgiler henüz gündeme gelmiş değil. İlerleyen dönemlerde daha detaylı bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here