Xiaomi Mi 5c Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi 5c modeline ait olduğu iddia edilen görseller sızdırıldı. İşte yeni yayınlanan Xiaomi Mi 5c görüntüleri ve detayları!

Xiaomi Mi 5c

Xiaomi firması tarafından beklenen ve detayları ara ara gelmeye devam eden Xiaomi Mi 5c modeli ile ilgili son olarak yeni görüntüler yayınlandı.

Xiaomi Mi 5c görüntüleri sızdırıldı!

Bir süredir söylentilere konu olan Xiaomi Mi 5c modeli ile ilgili yeni görüntüler sızdırıldı. Bilidiği gibi daha önce gelen bilgilerde Xiaomi Mi 5c özellikleri; 5.5-inç ekran çözünürlüğü ve 2.5d cam ekran, 2.2GHz saat frekansında çalışan 4 çekirdekli MediaTek işlemci ve MIUI 8.6.9.6 arayüzü ile Android 6.0 olarak sıralanıyor.

Bunlara ek olarak Xiaomi Mi 5c fiyatı olarak da 180 dolar ile 230 dolar arasında bir tercih bekleniyor.

İşte yeni sızdırılan Xiaomi Mi 5c görüntüleri:

Xiaomi Mi 5c

1
2
3
4
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.