Xiaomi Mi 5c

Xiaomi firması tarafından beklenen ve detayları ara ara gelmeye devam eden Xiaomi Mi 5c modeli ile ilgili son olarak yeni görüntüler yayınlandı.

Xiaomi Mi 5c görüntüleri sızdırıldı!Xiaomi Mi 5c

Bir süredir söylentilere konu olan Xiaomi Mi 5c modeli ile ilgili yeni görüntüler sızdırıldı. Bilindiği gibi daha önce gelen bilgilerde Xiaomi Mi 5c özellikleri; 5.5-inç ekran çözünürlüğü ve 2.5d cam ekran, 2.2GHz saat frekansında çalışan 4 çekirdekli MediaTek işlemci ve MIUI 8.6.9.6 arayüzü ile Android 6.0 olarak sıralanıyor.

Xiaomi Mi 5c

Şimdi de yeni modele ait olduğu iddia edilen görseller sızdırıldı. Bu görsellerde cihazın ön yüzeyi gösteriliyor. Cihazın çalışır durumda olmasından dolayı bazı özellikler de buradan görülebiliyor.

Xiaomi Mi 5cArka yüzeyi gösteren fotoğrafta ise, yeni akıllı telefon modelinin tek bir arka kameraya sahip olduğu ve metal alaşımlı yekpare bir kasadan meydana geldiği dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi 5cElbette ki sızdırılan bu görsellerin satışa çıkacak bir Mi 5c modeline ait olup olmadığını net olarak teyit etmek mümkün değil. Bu konuda gelecek yeni akıllı telefon sızıntı bilgileri ile daha net detaylara ulaşmak mümkün olacaktır.

Sızıntı haberler ile ilgili olarak iPhone 8 safir ekran ile gelebileceği yönünde bilgilerin gündeme geldiğini belirtmekte fayda var.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here