Xiaomi İlk Kez CES 2017’de Yer Alacak!

Çinli Xiaomi markası, ilk defa CES 2017 kapsamında yer alacak. İşte Xiaomi'nin CES 2017 kapsamında yer almacak olmasıyla ilgili detaylar!

Xiaomi

Hemen hemen teknoloji odaklı her kategori de ürünleri ile tüm dünyanın dikkatini üstüne çekmeyi başaran Xiaomi markası, popülaritesini her geçen gün arttırmayı da başarıyor. Son gelen bilgilere göre de Xiaomi, ilk defa Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2017’de yer alacak.

Xiaomi CES 2017’de yer alacak!

Xiaomi

Yeni ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmayı amaçlayacak olan Xiaomi, daha önce resmi olarak Tüketici Elektroniği Fuarı CES’e katılmamıştı. Xiaomi için bir ilk olacak CES 2017, merak uyandırmayı başarmış ve gündemde kalmaya devam edecek bir adım atmış oldu.

Birçok farklı kategori de teknolojik ürünlerin sergilendiği CES kapsamında, Xiaomi’den en çok akıllı TV tarafında bir atılım bekleniyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, CES 2017 önümüzdeki sene Las Vegas’ta düzenlenecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.