Xiaomi İlk Kez CES 2017’de Yer Alacak!

Çinli Xiaomi CES konferansına ismini yazdırmaya hazırlanıyor.

Xiaomi

Hemen hemen teknoloji odaklı her kategori de ürünleri ile tüm dünyanın dikkatini üstüne çekmeyi başaran Xiaomi markası, popülaritesini her geçen gün arttırmayı da başarıyor. Son gelen bilgilere göre de Xiaomi, ilk defa Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2017’de yer alacak.

Xiaomi CES 2017’de yer alacak!

Xiaomi

Yeni ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmayı amaçlayacak olan Xiaomi, daha önce resmi olarak Tüketici Elektroniği Fuarı CES’e katılmamıştı. Xiaomi için bir ilk olacak CES 2017, merak uyandırmayı başarmış ve gündemde kalmaya devam edecek bir adım atmış oldu.

Birçok farklı kategori de teknolojik ürünlerin sergilendiği CES kapsamında, Xiaomi’den en çok akıllı TV tarafında bir atılım bekleniyor. Son olarak belirtmek gerekirse, CES 2017 önümüzdeki sene Las Vegas’ta düzenlenecek. Yapılan bu girişim ile birlikte aslında çinli teknoloji firmalarının özellikle de akıllı telefon tarafında global olarak nasıl bir yol izlediğine ışık tutmuş olacak. Hem Çin’de hem de Avrupa ülkelerinde olduğu kadar tüm dünyada ciddi bir varlık gösterecek olan firma, özellikle de Android modelleri arasındaki rekabeti üst seviyeye çıkartacak gibi görünüyor. Ülkemizde de aktif bir rol ile satış başarısı elde etmesi mümkün olacaktır. İlerleyen dönemlerde bu adımlar ile ilgili somut örnekler ile karşı karşıya geliniyor olacaktır ve bu bilgileri de aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here