Haber Tekno Sosyal Medya

Xiaomi, Amerika ve Avrupa Mağazalarını Açıyor!

Haberler

Xiaomi, Amerika ve Avrupa Mağazalarını Açıyor!

Çin’ de doğan ve kısa sürede başta akıllı cihazlarıyla, dünyanın hemen hemen her bölgesinde ismi duyulan markalardan olmayı başaran Xiaomi, 2015 yılı ile birlikte önceliği Amerika olmak üzere, Avrupa bölgesinde de resmi mağazalarını açacağını duyurmuştu. Bu duyurunun üzerinden geçen aylar sonucunda Xiaomi, Amerika, İngiltere, Fransa ve Almanya’ da açacağı resmi mağazaların aktif satış zamanını 19 Mayıs olarak bildirdi.

Xiaomi, Amerika ve Avrupa Mağazalarını Açıyor! - habertekno.com - haber tekno - tekno haber - habertekno - güncel teknoloji haberleri 2015 (3)

Ancak söz konusu bu mağazalarda Xiaomi markalı akıllı cihazlar ilk etapta raflarda yer almayacak. Akıllı cihazlar yerine Xiaomi, resmi Amerika ve Avrupa mağazalarında başta kulaklık ve taşınabilir batarya aksesuarlarıyla beraber, akıllı spor bilekliklerini satışa çıkaracak.

Fiyat noktasında ise belirlenen etiketler Mi Headphones için 79,99 Dolar, taşınabilir bataryaların 10,400 mAh modeli 13,99 dolar, 5,000 mAh modeli için ise 9,99 dolar olarak hazırlanmış durumda.

Xiaomi, Amerika ve Avrupa Mağazalarını Açıyor! - habertekno.com - haber tekno - tekno haber - habertekno - güncel teknoloji haberleri 2015 (1)

Bunlara ek olarak Xiaomi’ nin sporcular için tasarladığı akıllı bilekliği Mi Band Fitness Tracker ise 14,99 Dolar fiyatlandırılmasına sahip.

Xiaomi’ nin resmi mağazalarının Avrupa ayağında ülkemiz için ise henüz net bir tarih belirtilmiyor. Keza aynı durum, akıllı telefon satışları içinde bilinmezliğini koruyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Reklam

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018
Reklam

Popüler Haberler

Reklam
Üste çık