Wolverine 3 Çekimleri Başladı!

Wolverine 3

X-Men filminin en dikkat çeken karakteri konumunda olan Wolverine, ayrı bir film serisi olarak beyazperdeye aktarılıyordu. Bir seri haline gelen Wolverine filminin üçüncüsü Wolverine 3 çekimleri ise başlamış oldu.

Wolverine 3 çekimleri başladı!

Hugh Jackman

Aktarılan bilgilere göre Wolverine karakteri ile özdeştirilen ünlü oyuncu Hugh Jackman, son kez Wolverine 3 ile beyazperdede olacak. Nitekim Wolverine serisi de, Wolverine 3 ile sona erecek.

Wolverine 3 çıkış tarihi!

Dile getirilenler, Wolverine 3 filminde karakterin, yaşlılık ve yüksek aksiyondan uzak kalmış hallerini konu alacak. Çizgi roman ile çok da benzerlik göstermeyeceği konuşulan Wolverine 3 çıkış tarihi ise, 3 Mart 2017 olarak belirtiliyor.

Bunların dışında Wolverine 3 ile ilgili belirtilen dikkat çeken detaylar arasında, Wolverine 3 R-Rated olarak geleceği bulunuyor. Daha önce R-Rated uygulaması, Deadpool filminde kendini göstermişti. +18’den +15’e düşürülen Deadpool, öyle görünüyor ki Wolverine 3 ile aynı uygulamaya maruz kalacak. Durumun böyle olması da, rahatsız edici sahnelerin çıkarılacağı anlamına geliyor.

 

>> Wolverine 3 filmi ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.