Wolverine 3 Çekimleri Başladı!

Wolverine 3

X-Men filminin en dikkat çeken karakteri konumunda olan Wolverine, ayrı bir film serisi olarak beyazperdeye aktarılıyordu. Bir seri haline gelen Wolverine filminin üçüncüsü Wolverine 3 çekimleri ise başlamış oldu.

Wolverine 3 çekimleri başladı!

Hugh Jackman

Aktarılan bilgilere göre Wolverine karakteri ile özdeştirilen ünlü oyuncu Hugh Jackman, son kez Wolverine 3 ile beyazperdede olacak. Nitekim Wolverine serisi de, Wolverine 3 ile sona erecek.

Wolverine 3 çıkış tarihi!

Dile getirilenler, Wolverine 3 filminde karakterin, yaşlılık ve yüksek aksiyondan uzak kalmış hallerini konu alacak. Çizgi roman ile çok da benzerlik göstermeyeceği konuşulan Wolverine 3 çıkış tarihi ise, 3 Mart 2017 olarak belirtiliyor.

Bunların dışında Wolverine 3 ile ilgili belirtilen dikkat çeken detaylar arasında, Wolverine 3 R-Rated olarak geleceği bulunuyor. Daha önce R-Rated uygulaması, Deadpool filminde kendini göstermişti. +18’den +15’e düşürülen Deadpool, öyle görünüyor ki Wolverine 3 ile aynı uygulamaya maruz kalacak. Durumun böyle olması da, rahatsız edici sahnelerin çıkarılacağı anlamına geliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here