Haber Tekno Sosyal Medya

Haberler

Witcher 3 Xbox One Tarafında Kayıt Problemi Yaşatıyor!

Uzun zamandır beklenen ve çıkışıyla beraber beklentilere istenilen cevabı şu an için vermiş olan The Witcher 3, konsol ve PC tarafında deneyimlenmeye devam ediyor.

Witcher 3 Xbox One Tarafında Kayıt Problemi Yaşatıyor! - habertekno.com - teknohaber - habertekno - güncel oyun haberleri (1)

Reddit üzerinde paylaştığı mesaj ile bir Xbox One kullanıcısı, cihazın bekleme durumundan geri Witcher 3’ e dönüldüğün zaman, oyunu kaydetmekte problem yaşadığını belirtmiş.

Kullanıcının aktardığına göre beklemeden geri dönüşte oyun kaydedilmek istendiğinde Xbox One, “Şu an Kayıt Yapamazsınız” mesajını kullanıcıya gösteriyor.

Bu sorunun doğrudan ne sebeple oluştuğu net olarak Microsoft tarafından da belirtilmiş değil. Diğer yandan sorunun The Witcher 3 tarafından mı yoksa Xbox One tarafından mı kaynaklandığı da yine netlik kazanmamış unsurlardan.

Çözüm yolu olarak ise tüm kayıtların bulut tarafına yüklenmesi ve cihazdan kaldırıldıktan sonra oyun kayıtlarının bulut tarafından geri yüklenmesi olarak aktarılıyor.

Bu sorun ile ilgili olarak kısa zaman içinde Xbox One tarafından ya da Witcher 3 tarafından küçük bir güncelleme yayınlanacak gibi gözüküyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık