Haber Tekno Sosyal Medya

Windows için Chrome Güncellendi!

Chrome

Güncelleme

Windows için Chrome Güncellendi!

Windows için Chrome web tarayıcısı, yeni tasarım ve geliştirmeler ile güncellendi. İşte Windows Chrome güncellemesi ile ilgili tüm detayları!

Hem mobil tarafta hem de masaüstü tarafından dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı olma ünvanına sahip olan Google Chrome, yeni güncellemesi ile hem performans, hem tasarım hem de batarya tüketimi konusunda değişiklikler sunuyor.

Windows için Chrome 53 güncellemesi yayınlandı!

Kısa bir süre önce yayınlanan Windows için yeni Chrome 53, tasarım noktasında Materyal Tasarım anlayışı ile değişiklikler sunmaya başladı ve HiDPI geliştirmesi sağladı.

Öte yandan yeni Chrome 53 güncellemesi, batarya tüketimi konusunda da ciddi iyileştirmeler içeren Google’ın Chrome 53 güncellemesi, batarya test sonuçlarında da etki gösterecek kadar yüksek düzeyde tutulmuş.

Chrome

Yeni Google Chrome 53 güncellemesi, ayrıca video oynatma sırasındaki CPU ve GPU kullanımında da iyileştirme içeriyor. Bu iyileştirme, dolayısıyla batarya tüketimine de etki ediyor.

Windows için yayınlanan yeni Chrome 53 güncellemesini, Chrome > Ayarlar> Hakkında sekmesinden uygulamayabileceğinizi de hatırlatmakta fayda var.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Güncelleme

Üste çık