WhatsApp Güncellemesi Yapmıyor

WhatsApp’ın duyurduğu yeni WhatsApp Status özelliği, bilhassa sosyal medya üzerinde gündeme geldi ve yoğun bir şekilde eleştiri altına alındı. Bunu duyan kullanıcılar, eğer güncelleme yapmadan önce haberleri okudularsa, WhatsApp güncellemesi gelmesine rağmen güncellemeyi gerçekleştirmiyorlar.

WhatsApp güncellemesini Status yüzünden yapmıyorlar!

WhatsApp güncelleme yapmama

WhatsApp’ın hem Snapchat hem de Instagram Hikayeler ile kullanılan özelliği Status adı altında WhatsApp üzerine getirmesi ve bu güncelleme sonrasında favoriler alanın ve durum mesajı yazma alanının da ortadan kaybolması, dünyada olduğu kadar ülkemizde de yoğun eleştirilerle karşılaştı. Henüz yeni WhatsApp güncellemesini yapmayan kullanıcılar ise bu serzenişlere kulak asarak, WhatsApp güncellemesini yapmamaya başladı.

Güncellemeyi ne kadar daha bekletmek gerekecek bilinmez ancak bunda eleştiriye rağmen Facebook çatısı altındaki WhatsApp’ın Status özelliğinden vazgeçmeyi düşünmediğini söylemek yanlış olmayacaktır. İlerleyen dönemlerde kategorilerdeki eksilmenin düzenlenmesine imkan sunan bir güncellemenin daha getirileceği de konuşulanlar arasında yer alıyor. Kullanıcıların büyük çoğunluğunun beklentisi ise, söz konusu bu güncelleme ile gelen özelliğin kaldırılması veya sadece istenildiği takdirde kullanılmaya başlaması üzerinde beliriyor.

 


 WhatsApp Status güncellemesi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce güncelleme yapmamak iyi bir çıkar yolu olabilir mi?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here