WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliği Yayınlandı!

Uzun süredir beklenen WhatsApp görüntülü görüşme özelliği, en sonunda herkes için yayınlandı. İşte WhatsApp görüntülü görüşme özelliği!

WhatsApp Görüntülü Görüşme

WhatsApp sesli görüşme özelliğinden beri kullanıcılar, WhatsApp görüntülü görüşme özelliği için de beklemeye koyulmuştu. Bir süredir beta sürecine devam edilen WhatsApp görüntülü arama özelliği, en sonunda tüm kullanıcılar için yayınlandı.

WhatsApp görüntülü arama özelliği!

Facebook’un satın almasından sonra gelişim sürecine hız kesmeden devam WhatsApp, en nihayetinde görüntülü görüşme özelliğini de bünyesine katmış oldu.

WhatsApp Görüntülü Görüşme

Yeni güncelleme ile beraber WhatsApp görüntülü görüşme özelliği, tüm kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bilindiği gibi bir süredir WhatsApp görüntülü görüşme özelliği, beta olarak sadece beta sürecine katılan kullanıcılar tarafından kullanılabiliyordu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.