WhatsApp Görüntülü Görüşme

En popüler anlık mesajlaşama uygulamalarından olan WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra gelişim göstermeye hız kesmeden devam ediyor. Son olarak paylaşılan bir görsel, WhatsApp görüntülü görüşme özelliği ile ilgili detayları göstermiş oldu!

Ayrıca Bakınız

Google Chrome Flash Desteği Kalkıyor!

WhatsApp görüntülü görüşme imkanı sunacak!

Açıklanan bilgilere göre WhatsApp Android uygulamasında v2.16.80 sürümü için beta testleri başlatıldı. WhatsApp v2.16.80 sürümünün beta programında da en dikkat çeken nokta, WhatsApp görüntülü görüşme özelliğinin aktif olması oldu.

WhatsApp Görüntülü Görüşme

WhatsApp görüntülü görüşme özelliği öncesinde uygulama, arama yapmak istenilen kişi üzerinden 2 farklı seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden biri sesli görüşme iken, bir diğeri de görüntülü görüşme olarak eklenmiş.

Şu an için sadece Android platformunda ortaya çıkan WhatsApp görüntülü görüşme özelliği, anlatılanlara göre eş zamanlı olarak iOS uygulaması tarafında da kullanıma açılacak.

WhatsApp görüntülü görüşme özelliği masaüstüne de gelecek!

Öte yandan, WhatsApp web ve WhatsApp masaüstü uygulamalarında da WhatsApp görüntülü görüşme özelliği, mobil beta süreci tamamlandıktan sonra kademeli olarak kullanıma açılacak.

Gelen bilgilerde WhatsApp görüntülü görüşme özelliğinin ne zaman aktif olarak kullanıma başlanacağı yer almıyor. Lakin, WhatsApp v2.16.80 sürümünün beta süreci, bir süre daha devam edecek.

 

>> WhatsApp görüntülü görüşme özelliği ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here