WhatsApp Android Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor!

WhatsApp Android uygulamasına yeni özellikler eklenmeye hazılanıyor. İşte Android WhatsApp'a gelecek yeni özellikler ve detayları!

WhatsApp Android

WhatsApp, Android tarafındaki uygulaması için yeni özellikler sunmaya hazırlanıyor. Devam eden beta süreçlerinde, çeşitli yenilikler kendini gösterdi.

Android için WhatsApp’a yeni özellikler geliyor!

WhatsApp’ın Android tarafında devam eden beta süreçlerinde, çeşitli yeni özellikler kendini gösterdi. Bu özelliklerin ilk başında, kullanıcının üstüne basılı tutulduğu zaman engelleme kaldırma ve mesaj gönderme imkanı sağlanıyor.

iOS tarafındaki WhatsApp uygulamasında bir süredir kullanımda olan davetiye bağlantısını kısaltma özelliği de kendini gösterdi. Bu özellik WhatsApp gruplarına davet sırasında kullanılıyor.

WhatsApp Android

Bir diğer yenilik ise “sallayarak bildir” olarak kendini gösteriyor. İsminden de anlaşılacağı üzere bu özellik, bildirimde bulunmak için kısa bir yol olarak hazırlanmış, Son olarak ise admin ayarları bölümü ile karşılaşılıyor. Bu özellik WhatsApp gruplarındaki kişi yetkilerini düzenlemek için birkaç farklı alternatif sunuyor.

Şimdilik bu özelliklerden hangilerinin beta sürecinden sonra Android kullanıcılarına aktarılacağı konusunda net bilgiler mevcut değil. Zira bazı özellikler beta sürecinden sonra final sürümünde yer almayabiliyor. Bu konuda yaşanan yeni gelişmeleri HaberTekno.com olarak aktarmaya devam ediyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here