Opera Kripto Para Cüzdanı

En popüler web tarayıcıları arasında yer alan Opera, yeni kripto para cüzdanı girişi ile birlikte kullanıcıların beğenisi kazanmaya çalışacak.

Kısa bir süre önce de resmi olarak yapılan duyuru ile birlikte, yeni sistemin beta süreci başlamış oldu. Artık herhangi bir eklenti olmadan elektronik cüzdan kullanımı yapılabilecek.

Opera Android kripto para cüzdanı beta süreci başladı!

Kripto para söz konusu olduğu zaman, bir o kadar da elektronik cüzdanlar öne çıkıyor. Hesapları ve transferi yönetmek ve güvende tutmak için önemli bir role sahip olan bu cüzdanlar, çeşitli firmaların çözümleri ile birlikte kullanılabiliyor.

Opera Kripto Para Cüzdanı

Opera ise bu sistemi, doğrudan kendi bünyesinde sunarak, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi planlıyor gibi görünüyor. Firma tarafından kısa bir süre önce yapılan resmi duyuruda, şu an Android ile sınırlı olmakla beraber elektronik cüzdanlarının beta yani test sürecinin başladığı haberi verilmiş oldu.

Yapılan açıklamaların detaylarına bakıldığında, ilk etapta sadece Ethereum için aktif bir şekilde kullanılabileceğine dikkat çekiliyor. Elbette ki desteklenen kripto para birimleri hem beta sürecinde hem de beta sürecinden sonraki süreçlerde çeşitlenmeye devam edecektir.

Masaüstü ve iOS tarafındaki web taracılarındaki kullanılabilir ile ilgili ise herhangi bir bilgi en azından şu an için kaydedilmiş değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here