watchOS 3 Yayınlandı!

Apple'ın yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3 yayınlandı. İşte Apple'ın yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3 ile ilgili detaylar!

watchOS 3

Apple’ın ilk olarak WWDC 2016 geliştiriciler konferansı kapsamında duyurduğu yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3, son sürümü ile resmi olarak dağıtılmaya başladı.

Ayrıca Bakınız: iOS 10 Çıktı!

watchOS 3 yayınlandı!

apple watch

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de ay zamanda yayınlana yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3, Apple Watch Series 1 ve Apple Watch Series 2 için kullanılabilir duruma geldi.

Apple’ın mobil işletim sistem sistemi iOS 10 ile eş zamanlı olarak yayınlanan watchOS 3, uzun bir beta sürecinden sonra son sürümüyle Apple Watch kullanıcılarının kullanımına sunulmuş oldu.

watchOS 3 yenilikleri!

apple watch

Hatırlatmak gerekirse yeni watchOS 3 işletim sistemi özellikle kullanıcı deneyimini artırmak üzerine yayınlana bir sürüm olma niteliği taşıyor.

Yenilenen saat kadranları, geliştirilmiş uygulama desteği, el yazısı desteği, iPhone ile kullanım geliştirmeleri ve birçok iyileştirmeyi içeren watchOS 3 son sürümü, Apple Watch kullanıcıları tarafından an itibariyle indirilebilir durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.