Haber Tekno Sosyal Medya

watchOS 3 Yayınlandı!

watchOS 3

Güncelleme

watchOS 3 Yayınlandı!

Apple’ın yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3 yayınlandı. İşte Apple’ın yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3 ile ilgili detaylar!

Apple’ın ilk olarak WWDC 2016 geliştiriciler konferansı kapsamında duyurduğu yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3, son sürümü ile resmi olarak dağıtılmaya başladı.

Ayrıca Bakınız: iOS 10 Çıktı!

watchOS 3 yayınlandı!

apple watch

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de ay zamanda yayınlana yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 3, Apple Watch Series 1 ve Apple Watch Series 2 için kullanılabilir duruma geldi.

Apple’ın mobil işletim sistem sistemi iOS 10 ile eş zamanlı olarak yayınlanan watchOS 3, uzun bir beta sürecinden sonra son sürümüyle Apple Watch kullanıcılarının kullanımına sunulmuş oldu.

watchOS 3 yenilikleri!

apple watch

Hatırlatmak gerekirse yeni watchOS 3 işletim sistemi özellikle kullanıcı deneyimini artırmak üzerine yayınlana bir sürüm olma niteliği taşıyor.

Yenilenen saat kadranları, geliştirilmiş uygulama desteği, el yazısı desteği, iPhone ile kullanım geliştirmeleri ve birçok iyileştirmeyi içeren watchOS 3 son sürümü, Apple Watch kullanıcıları tarafından an itibariyle indirilebilir durumda.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Güncelleme

Üste çık