Watch Dogs 2 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Watch Dogs 2

Ubisoft firması tarafından geliştirilen açık dünya temelli oyun Watch Dogs, yeni serisi Watch Dogs 2 ile oyuncuların karşısında olacak. Kısa bir süre önce ise Ubisoft, Watch Dogs 2 ile ilgili kısa bir tanıtım videosu yayınlandı.

Watch Dogs 2 videosu yayınlandı!

Watch Dogs 2

Sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan Hello World-Merhaba Dünya- başlıklı video, Watch Dogs 2’nin oynanış videolarının yayınlanması için konulan geri sayımı açıklıyor.

Ubisoft tarafından belirlenen bu geri sayım sonucunda ise, 8 Haziran 2016 9:00 tarihinde, Watch Dogs 2’nin fragmanı ve oynanış videosu yayınlanacak.

Açıklanan bilgilere göre Watch Dogs 2, önceki oyununa göre modellemeler, dinamikler ve yapay zeka konusunda geliştirmeler sunacak.

Son olarak, yayınlanan Watch Dogs 2’nin kısa Hello World-Merhaba Dünya- videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

>> Watch Dogs 2 ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.