VMware Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5 Duyuruldu!

Popüler sanallaştırma uygulaması VMware'ın Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5 sürümleri duyuruldu. İşte VMware Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5 ile ilgili detaylar!

VMware

Hem Microsoft Windows hem de Apple macOS tarafında en çok kullanılan sanal makine uygulamalarından olan VMware, Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5 sürümlerini kullanıma sundu.

VMware Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5 duyuruldu!

Kısa bir süre önce yayınlanan VMware Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5 sürümler, hem Windows 10 hem de macOS Sierra tarafındaki artırılmış desteği ile dikkat çekiyor.

Fusion 8.5

Bilindiği gibi VMware, Windows tarafında macOS işletim sistemine, macOS işletim sistemi tarafında da Windows işletim sistemine erişmek ve kolaylıkla işlem yapmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Bu bağlamda da VMware Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5, artık Windows 10 tarafında, Windows 10’un birçok özelliğini kullanmaya destek sunarken, macOS Sierra kurulum desteğini de kullanıcısına aktarmış oldu.

Yakın bir zaman önce yayınlanan VMware Fusion 8.5 ve Fusion Pro 8.5, an itibariyle kullanılabilir durumda.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.